Udruga za promicanje medijske kulture i audiovizualnih djelatnosti „Ad Turres”, osnovana je 2020 godine

Cilj Udruge je promicanje slobodnog, kreativnog i kulturnog izražavanja, promicanja životnih vrijednosti kroz književno stvaralaštvo audiovizualnih djelatnosti sa posebnim osvrtom na lokalnu zajednicu.

Ostvarivanje cilja Udruga ostvaruje slijedećim djelatnostima:

- zastupanje slobode medijskog stvaralaštva,

- organizacija druženja, edukacijska predavanja, glazbenih i filmskih programa sa posebnim osvrtom na lokalnu zajednicu.

- proizvodnja radijskog i televizijskog programa, marketing, snimanje emisija, medijsko prikazivanje i pružanje ostalih srodnih audiovizualnih djelatnosti s namjerom poticanja, očuvanja i održavanja baštine lokalne zajednice.

- glazbene i scenske manifestacije i festivali te ostale djelatnosti izvedene umjetnosti.

Udruga obavlja  gospodarsku djelatnost.

Udruga obavlja slijedeće gospodarske djelatnosti:

- proizvodnja radijskog programa, snimanje emisija i pružanje srodnih audiovizualnih djelatnosti,

- emitiranje promotivnih spotova i sponzoriranih emisija,

- marketinška djelatnost.

Udruga obavlja gospodarsku djelatnost, proizvodnja radijskog programa putem internet radija Kaštel